Håndballavdelingene i Flå IL og Lundamo IL
Postet av Lundamo Idrettslag den 1. Jun 2017
Kjære håndballvenner i Flå og Lundamo
Håndballavdelingene i Flå IL og Lundamo IL hadde i kveld et innledende samarbeidsmøte foran kommende håndballsesong. Til stede var håndballstyrene og hovedstyrelederne i begge klubbene, samt leder i Melhus Idrettsråd, Ruth Laila Berge og utviklingskonsulent i Sør-Trøndelag Idrettskrets, Ivan Leraand.
Begge klubbene er ivrige på å komme i gang med en ny og spennende håndballsesong, og ser frem til at en ny samarbeidsavtale og ny organisering kommer på plass i løpet av juni måned.
Leraand fra Idrettskretsen uttaler at idrettslagene i Flå og Lundamo i denne sammenheng er en enestående foregangsmodell for andre samarbeidsklubber i Trøndelag, og at Idrettskretsen gjerne stiller med sine rådgivere for å videreutvikle det organisatoriske og sportslige samarbeidet.
Hovedstyrene i Flå og Lundamo ønsker håndballmiljøet lykke til med samarbeidet!
Kommentarer
Logg inn for å skrive en kommentar.
Siste fra Lundamo Idrettslag

Gauldalsløpet 2022 - 9. juni fra kl 1800.
12.05.2022

Friidretten starter opp mandag 2.mai!
25.04.2022

Poengrenn 9 Mars - Utsettes til 21 Mars
09.03.2022

Årsmøte Lundamo Idrettslag
28.02.2022

Velkommen til Gauldalssprinten 6 mars - 2022
23.02.2022

Akedag!
01.02.2022